top of page
אימון וטיפול להעצמת ילדים _ אמציה פנסטרהיים _ רעננה.jpg.jpg

אימון רגשי לילדים בשיטת NLP

טיפול רגשי לילדים ברעננה NLPKIDZ

עוזר לילדים להתחבר למשאבים הפנימיים שלהם, להתעצם, ולחוות הצלחה.

אודות המרכז להעצמת ילדים | NLPKIDZ

אימון וטיפול להעצמת ילדים _ אמציה פנסטרהיים _ רעננה.jpg.png

המרכז להעצמת ילדים NLPKIDZ עוזר לילדים להתחבר למשאבים הפנימיים שלהם, להתעצם, לחוות הצלחות, וללמוד לנהל את עצמם בצורה שתקדם אותם להצלחות אישיות וחברתיות.

מרכז NLPKIDZ מציע מגוון מסלולים כדי שכל ילד יקבל את מה שהכי מתאים לתהליך ההתפתחות וההעצמה שלו. המרכז מציע אימוני העצמה אישיים, חוגי העצמה לילדים, קייטנות העצמה לילדים, ועוד.

הילדות היא הזמן שהאדם מעצב את תפיסת העולם שלו, את האמונות שלו לגבי מה שאפשרי עבורו בעולם, ואת הרגלי התקשורת שלו. התהליך שהילדים עוברים בילדות הוא הגורם המשמעותי ביותר להצלחה העתידית והנוכחית שלו.

השירותים שלנו

אימון וטיפול להעצמת ילדים _ אמציה פנסטרהיים _ רעננה.jpg.jpg

אימון אישי לילדים

באימוני ההעצמה לילדים, הילדים עוברים תהליך פרטני ומותאם אישית בהתאם למטרות הספציפיות של הילדים וההורים. תהליך ההעצמה מורכב מגישות טיפוליות, חינוכיות, ואימוניות של ה-NLP, פסיכולוגיה חיובית, CBT, ואימון Coaching.

למידע נוסף אודות איך אימון אישי יכול לעזור לילד שלכם, צרו קשר ונקיים שיחת ייעוץ ללא עלות.

חוגי העצמה לילדים

אימון וטיפול להעצמת ילדים _ אמציה פנסטרהיים _ רעננה.jpg.jpg

חוגי העצמה לילדים מתאים במידה ואתם ההורים רוצים לתת לילדים שלהם מיומנויות, אסטרטגיות, וצורת חשיבה שיעזרו להם לנווט את החיים להצלחות. בחוגים הילדים לומדים אסטרטגיות לחוסן, הרגלי מצוינות, ריכוז, מיומנויות לתקשורת בין אישית, מנהיגות, הגנה עצמית, חשיבה אסטרטגית, חשיבה יצירתית, חשיבה יזמית, ניהול פיננסים, ועוד הרבה..

מכירים את הרגע הזה שאתם אומרים "איך לא מלמדים את זה בבית ספר?!", אז בחוג העצמה לילדים כן מלמדים את זה.

קייטנות העצמה לילדים

אימון וטיפול להעצמת ילדים _ אמציה פנסטרהיים _ רעננה.jpg.jpg

קייטנות ההעצמה לילדים מתקיימים בחופשת פסח וקיץ. בקייטנות הילדים לומדים מיומנויות בין אישיות, חוסן אישי, מנהיגות, חשיבה אסטרטגית, חשיבה יזמית, ניהול פיננסים, ועוד.. 

הקייטנות משלבות פעילויות חוויתיות חינוכיות של מדריכים מקצועיים מהתחומים השונים כדי להבטיח לימוד וחינוך מקצועי וחווייתי. 

נמאס לכם שהבתי ספר שלא מלמדים את הילדים שלכם את הדברים החשובים שהם באמת צריכים לחיים? אז זהו, כאן כן.

אמציה פנסטרהיים NLP

אודות מייסד המרכז: אמציה פנסטרהיים

NLP TRAINER & MASTER PRACTITIONER | טיפול רגשי לילדים ברעננה

אמציה פנסטרהיים הינו מנחה ומטפל רגשי לילדים ברעננה בשיטת NLP ובעל הסמכה בדרגת NLP Trainer & Master Practitoner. בנוסף אל הנחיית ילדים, אמציה הינו המדריך הראשי של בית הספר לקרב מגע והגנה עצמית ברעננה ואחראי על תהליכי העצמה של מאות ילדים ונוער בשנה. המסע שהוביל את אמציה להתעסק בהנחיית ילדים הוא חלק גדול ובלתי נפרד ממה שמייחד את התהליך שהילדים עוברים עם אמציה. יש מטפלים שמתעסקים בתחום כי למדו את זה, ויש מטפלים שמתעסקים בתחום כי חוו את זה. את כל מה שאמציה מעביר הוא חווה על בשרו. אמציה כותב: ברכות על הגעה לדף זה! זה לא מובן מאליו. רוב ההורים פועלים בשיטת ה״יהיה בסדר״ ומכחישים.. הם מקוים שדברים יסתדרו. אבל לא אתם. אתם יוזמים ומחפשים לפעול לטובת הילד שלכם. בגלל שהוא ילד, הוא לא מבין כמה אתם משקיעים בשבילו עכשיו.. אז הרשו לי להיכנס לדמות של הילד שלכם בעתיד ולהודות לכם. כן כן.. אני הילד הזה שבילדות סבל.. מגיל צעיר ממש התחלתי לגמגם. עד היום. בנוסף לגמגום, חוויתי בריונות מילולית ופיזית במשך שש שנים בתקופת היסודי. כל זה השפיע על המצב הרגשי שלי. היה אפשר לראות את זה במשקל שלי, ולחוות את זה דרך הכעסים שלי. ההורים שלי לא וויתרו.. ניסו מטפלים שונים ובשיטות שונות. כן.. אני הייתי הילד היקר הזה שדרש יותר אנרגיה, משאבים, וכסף מהאחים שלי. אבל ההורים שלי היום סבלנים. הם הבינו שזה תהליך. שלחו אותי לפסיכולוגים, קלינאיות תקשורת, קבוצות טיפול, וחוגים שונים. והיום, שנים אח״כ.. אני לא מפסיק להודות להורים שלי על כל ההשקעה שלהם. לכן הרשו לי להיות הילד שלכם מהעתיד.. הרשו לי להודות לכם במקומו. עם כל התסכול, בלבול, וכאב שבתהליך הזה. בסופו של דבר, בזכות ההתמדה ועקשנות שלכם, הצלחתם. בשם הילד שלכם, תודה! רוב המטפלים עושים את מה שהם עושים כי זה מרגש אותם לעזור לילדים. אני עושה את מה שאני עושה כי אני מבין את ההשפעה של זה. אני חוויתי על בשרי מה זה להיות הילד הכאוב. אני עושה את זה כי אני מבין שהילדים האלו בסכנה ומשהו חייב לקרות. אני עושה את זה כי אני מאמין שלכל ילד מגיע ילדות מאושרת. אני עושה את זה כי אני חוויתי על בשרי בתור ילד מלא שיטות טיפול שהיו מעולות בלקחת כסף מההורים שלי, אבל גרועות בלתת לי את מה שבאמת הייתי צריך. אני עושה את זה כי אני יודע שאיך שהילד שלכם גדל, מעצב את מי שיהיה בעתיד. אני עושה את זה כי באמת אכפת לי. אשמח לשוחח איתכם, לשמוע מכם, ולחשוב יחד על מה הכי נכון בשביל הילד שלכם. אני מזמין אתכם לתאם איתי שיחת ייעוץ ללא כל התחייבות. בשיחה אשמע מכם על מה שהילד שלכם חווה, ונחשוב יחד על מה יכול לעזור לו. במידה ונרגיש שנכון להגיע לפגישת היכרות, נקבע זאת. במידה ונמצא שעדיף לפעול בצורה אחרת, אציג זאת. אין לכם מה להפסיד (חוץ מאת ההזדמנות לעזור לילד שלכם). מחכה לשמוע מכם! אוהב ומעריך המון! אמציה

בלוג

המלצה מאמא של ילד שעבר תהליך

כשאני ובעלי החלטנו לעבור לרעננה , הבן הגדול שלי היה בתחילת כיתה ה.

עברנו בעיקר בשבילו מכיוון שהוא עבר טלטלאות לא פשוטות והמצב היה נראה שרק הולך להידרדר...
עברנו עיר, בית ספר לילדים והמצב שלו רק הולך מדחי אל דחי, הוא הפך לילד אלים , עצבני ולעיתים דכאוני.
כיתה ו שוב עבר בית ספר והמצב היה כל כך מייאש, הוא הפסיק ללכת לבית הספר, לא היה קם מהמיטה והתחיל להיות גם אלים בבית אפילו כלפיי...

כמובן שכל אותו הזמן היינו בקשר עם פסיכולוגים, פסיכיאטרים ומלא אנשי מקצוע כאלו ואחרים (גם לרווחה ולקב"סית הגענו) בתקווה למצוא עזרה לילד שלי שהולך ונעלם לו...

את אמציה הכרתי כמאמן קרב מגע של הבן שלי שהוא היה הדמות היחידה באותו הזמן שהוא הפגין כלפיה כבוד.

יצא לי לדבר עם אמציה על המצב והבנתי שהוא מאמן NLP ורציתי שבני יילך אליו אך כל המטפלים דאז אמרו לי בשום פנים ואופן בגלל שפחדו שאם משהו ישתבש בטיפול אז ניקח לילד את המקום היחיד שעוד טוב לו.

כך עברו עוד כמה חודשים רק עם הידרדרות הבנתי שאני חייבת לקחת את הסיכון.
אני לא יודעת בדיוק מה היה בשיחות האלו , רק אני יודעת שתוך כמה חודשים קיבלתי את הבן שלי חזרה...

השינוי בבן שלי היה כל כך חד! ואמיתי!

היום הוא תלמיד חרוץ אהוב בכיתה, בן נפלא  בוגר ורציני

אמציה- כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם מלא.

את העולם שלי היצלת , מעריכה מאוד!

חנה

שאלות ותשובות חשובות

  • איך מגדירים הצלחה טיפולית
    אני ממליץ לכם לצפות בסרטון שאני עונה על השאלה הזאת לעומק תוך כדי שאני מסביר איך תהליך עובד. אחרי הסרטון הזה תבינו בדיוק מה קורה במפגשים ואיך התהליך עובד!
  • איך אפשר לשכנע את הילד ללכת לטיפול
  • מה אורך התהליך ומספר המפגשים
  • כמה אמציה משתף את ההורים בתהליך ומידת ההתערבות של ההורים בתהליך
  • האם נכון לשלב ספורט בחוץ בתהליך הטיפולי

לחצו על השאלה וקבלו תשובה בווידיאו. למה ווידיאו? כדי שתכירו אותי יותר. שתבינו את הגישה ואווירה שלי. החיבור עם המטפל הוא החלק החשוב ביותר התהליך. דרך הסרטונים תוכלו להבין אותי יותר.

צרו קשר

054-770-2949

bottom of page